Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B044CC08522-8360

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 20
  20
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 85% КОЖА 15% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara