Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: UXC72RF-XC72
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46,5
  46,5
 • 41,5
  41,5
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 39%Кожа 38%полиуретан 23%други матријали
Trenutno nema komentara

Слични производи