Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
CESARE PACIOTTI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CPPGU65454CA-266
0 МКД
17.890 МКД
12.523 МКД
Заштеда: 5.367 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6
  6
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 9
  9
 • 10
  10
 • 11
  11
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CESARE PACIOTTI
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBU327FE-188
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ4O {C0012L}780
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0002T}1535
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0001T}134
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-5691
13.832 МКД
Заштеда -20%
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517096 066
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-060
15.292 МКД
Заштеда -15%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-1006
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}771
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFM8VIB FAM12 COAL
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQA0006K-5097
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-F49G
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
0 МКД
17.890 МКД
12.523 МКД
Заштеда: 5.367 МКД
Извести ме за попуст
2
1