Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: THEM0EM01347-PRQ
0 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517096 066
9.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-060
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-1006
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}771
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFM8VIB FAM12 COAL
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-1L4K
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100937-001
8.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510214 064
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517300-343
13.990 МКД
Големина
40
42
43
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45F1B014EK-0244
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45H5A011EK-9380
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
0 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1