Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRMICK-5691
0 МКД
17.290 МКД
17.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Continuity
Состав 25% КОЖА 55% ПОЛИАМИД 20% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBU327FE-188
7.490 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ4O {C0012L}780
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0002T}1535
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0001T}134
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65454CA-266
17.890 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517096 066
9.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-060
15.292 МКД
Заштеда -15%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-1006
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}771
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFM8VIB FAM12 COAL
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQA0006K-5097
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-F49G
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
0 МКД
17.290 МКД
17.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1