Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U25E7B00022-4064

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 85% КОЖА 15% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234233-878-317
5.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U574LGFN-968
8.190 МКД
Големина
42
43
44
45
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2996594-12
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-6421
17.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50504379-405
10.590 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K300305-015
9.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100893-005
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASE-6423
18.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LANDECK-6404
17.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EZA0MEBU-F46T
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U162VC0FF22-4002
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011470
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46