Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J26BDB000BC-0404

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57086018-01
2.490 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J368WF0BCEW-0404
6.290 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32