Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26UFA00085-1002

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U327LV-644
8.190 МКД
Големина
36
37,5
38,5
39,5
40,5
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS016781
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS016778
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ BBW550SG-108
9.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011560
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50503077-115
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57084782-01
2.117 МКД
Заштеда -15%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57084417-01
3.392 МКД
Заштеда -15%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN02370-YBI
9.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CT302SL-100
7.490 МКД
Големина
36
37,5
38,5
39,5
40,5
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11002284-148
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11002519-11E
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40