Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J049EE022BC-F44K

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 53% КОЖА 35% ПОЛИУРЕТАН 12% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57024422-56
2.490 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J369YC0FU50-0735
6.790 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J26HBB0FUCE-0661
5.990 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34