Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U25ECB014V2-4125

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 59% ПОЛИЕСТЕР 41% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A293CM
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJANGO-5926
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474040-030
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ ERIC-5371
16.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013255
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29DRW
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327PWA-081
3.432 МКД
Заштеда -45%
4.290 МКД
6.190 МКД
Големина
42
43
44
45
46,5
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50469490-251
6.328 МКД
Заштеда -44%
7.910 МКД
11.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70665-1
3.773 МКД
Заштеда -58%
5.390 МКД
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70636-1
3.493 МКД
Заштеда -58%
4.990 МКД
8.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2108-818
3.213 МКД
Заштеда -58%
4.590 МКД
7.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46