Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HW0HW00782-0IO
9.490 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2ECEM
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41CQW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37050652-91
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009591
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_LB
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QSQW
4.399 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DZ5W
3.699 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012809
3.950 МКД
Заштеда -50%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012807
3.790 МКД
Заштеда -50%
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2ET2M
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JMDM
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ BELLE-5718
13.590 МКД
Заштеда -20%
16.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41