Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000002
Isbn: BA2051PX027-01072
9.790 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

FG Weekend Cross

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65%Кожа 35%полиестер 5%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012944
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012809
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012807
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41