Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A003839998-U280
Провери достапност
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75%КОЖА 25%ПОЛИУРЕТАН
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ P4LAUREN-02-1426
13.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS016418
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS016416
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45