Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LANDER-4949
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 45%Кожа 55%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM00725-MRZ
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM03629-RBN
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DEHM
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QANM
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DFVM
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A25YAM
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24FJM
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QACM
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PVVWU2FSMS-CAMEL
14.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DE9
4.799 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
14
15