Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B151HA08502-0404
Провери достапност
 • 25
  *
 • 22
  *
 • 23
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја БЕЛА
Состав 71% КОЖА 18% ПОЛИУРЕТАН 11% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara