Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP06-7019
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217998_BU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67097116-78
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218526_RD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217930_RD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217172_RD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217932_RD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217171_RD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217138_RD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216577_RD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216880_RD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216857_RD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216858_RD
590 МКД
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1