Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 218131_BK
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220444_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ HB50516918 001
4.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218134_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ THAW0AW16101-BDS
4.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP25-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP11-2000
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP10-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP09-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
3.590 МКД
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1