Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 213198_BK
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 30% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ CKK60K611778-BEH
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084052-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218403_BK
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217266_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216474_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094052-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67074053-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP15-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWEYG8 39540 BLA
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 212455_BK
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_BK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД