Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 57057124-02
Šifra proizvođača: 57057124

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221733_WT
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221732_WT
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77060373-02
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77080362-02
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220829_EC
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220823_EC
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221551_EC
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77050373-02
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77030374-02
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77000375-02
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222293_EC
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222188_EC
Цена 990 МКД