Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАНТАЛОНИ
DIESEL

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DSA12841 0IMAN 9BX
0 МКД
22.490 МКД
22.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 38
    38
  • 40
    40
  • 42
    42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 79% ВИСКОЗА 21% ЛИОЦЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67095747-95
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67054789-95
2.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RDK3569 {G23670}M04
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67064029-92
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67084454-92
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 221406_AN
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67093695-91
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67064072-94
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67060471-92
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
0 МКД
22.490 МКД
22.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1