Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 57046711-09
Šifra proizvođača: 57046711

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПАМУК 02% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 2.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 3.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Цена 2.990 МКД
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557243-36
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67040253-30
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46