Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ001521
Isbn: YUAP01-6002-ARTBISCOTTO
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 48% ПАМУК 33% ПОЛИЕСТЕР 17% ВИСКОЗА 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557243-38
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67000637-35
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557243-36
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67040253-30
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1556301-32
1.579 МКД
Заштеда -52%
1.974 МКД
3.290 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1556293-30
1.579 МКД
Заштеда -52%
1.974 МКД
3.290 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
2
1