Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SCOTCH&SODA

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 167148-0218
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 3132
  3132
 • 3232
  3232
 • 3332
  3332
 • 3432
  3432
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 83%Полиестер 15%вискоза 2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи