Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS013585
Isbn: M2YB17WEOP4-G1EC
6.890 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3231
  3231
 • 3131
  3131
 • 3331
  3331
 • 3431
  3431
 • 3631
  3631
 • 3831
  3831
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97% Памук 3% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37005908-31
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 167148-0218
7.890 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004007-31
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ TR1301V-W485
5.890 МКД
Големина
3032
3232
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAZ32-932
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012007
3.090 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
3134
3234
3334
3434
3634
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007676
4.245 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3632
3432
3832