Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: HB50511884 291
0 МКД
19.690 МКД
13.783 МКД
Заштеда: 5.907 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЛАЈОСЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67056332-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67957926-30
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67067126-06
4.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67057721-06
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67098274-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67037113-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67086331-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4GGN10 7074A A60P
12.033 МКД
Заштеда -30%
17.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084044-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074073-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 8417371-38
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054045-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
19.690 МКД
13.783 МКД
Заштеда: 5.907 МКД
Извести ме за попуст
2
1