Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67070458-01
Šifra proizvođača: 67070458
5.990 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 1.800 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN39 WG4P2 F8JE
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50510441 989
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4RN39 WFWW2 F0AJ
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
5.990 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 1.800 МКД
Извести ме за попуст
2
1