Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
PARFOIS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 213724_GN
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67062528-40
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-49
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL