Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 8416541-38
2.790 МКД
1.395 МКД
1.116 МКД
Заштеда: 1.674 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084044-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074073-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 8417371-38
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054045-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67060483-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 215976_BG
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L