Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 8416541-47
2.490 МКД
1.245 МКД
1.245 МКД
Заштеда: 1.245 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084072-94
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67050682-92
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА SS176806-6028
13.590 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 214518_GY
3.703 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
XS-S
M-L