Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 4906451-10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 68% ПОЛИЕСТЕР 32% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040624-55
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67080620-56
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509548-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56