Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SPRINGFIELD

ПАЛТО

Шифра на артикл: 4906452-42

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% ПОЛИЕСТЕР 30% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020639-92
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040623-92
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54