Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 57042883-43
Šifra proizvođača: 57042883
2.990 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 800 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 67% ВИСКОЗА 29% ПОЛИАМИД 04% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67062528-40
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-49
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL