Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GW3YN39 WFKY2 G6O1
Isbn: W3YN39WFKY2-G6O1
9.890 МКД
5.934 МКД
5.934 МКД
Заштеда: 3.956 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054040-81
2.990 МКД
Големина
32
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50508646 967
16.390 МКД
Големина
36
34
38