Барај
%
×
Springfield kids
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50502144-001
19.590 МКД
19.590 МКД
19.590 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 43% ВИСКОЗА 28% ПОЛИЕСТЕР 23% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 50510827-681
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
35-38
39-42
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50498147-110
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
32.790 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50498668-740
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50497671-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50502157-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67973271-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57019095-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57079106-99
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57019096-99
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57089098-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57018280-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57068267-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50498171-001
22.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57018279-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57025981-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57095134-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57085138-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
19.590 МКД
19.590 МКД
19.590 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1