Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 47098644-88
Šifra proizvođača: 47098644

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-88
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-87
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67893264-85
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67096345-85
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67995726-87
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DG24SWEW16-1001
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN44 WDEE2 G6K8
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054040-81
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50508646 967
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
34
36
38