Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: HB50489236 311

Производите се достапни само онлајн

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 64% ПОЛИЕСТЕР 31% ВИСКОЗА 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67056332-40
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67037113-43
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67035758-43
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN39 WG4P2 F8JE
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67055758-40
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67062528-40
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-49
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL