Барај
%
×
Springfield kids
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50479491-001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 51% ВОЛНА 29% ПОЛИАМИД 12%ВИСКОЗА 8%СВИЛА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50502547-001
27.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50504464-001
23.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50502974-001
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57930551-99
5.690 МКД
Заштеда -29%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57040557-99
7.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469191-001
36.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469171-001
33.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58