Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MISS SIXTY

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6W3WJ0140000-B26
24.490 МКД
24.490 МКД
17.143 МКД
Заштеда: 7.347 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 51%Триацетат 36%PI 13%полистер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 202370_GN
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА RPL010317
10.563 МКД
Заштеда -30%
15.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37003729-99
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 201530_BG
3.703 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 201612_BL
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37003729-30
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37038629-99
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37088260-09
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 200640_PK
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37087765-70
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37097760-52
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS014327
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L