САКО
САКО
САКО
САКО
САКО
САКО
САКО
САКО
GUESS

САКО

Шифра на артикл: GSS007091
Isbn: W0GN18WB4H0-G73S
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
9.690 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 3.900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 89%Полиестер 11%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS007607
5.490 МКД
Заштеда -50%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS007429
4.190 МКД
Заштеда -50%
8.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS007367
6.990 МКД
Заштеда -40%
11.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS007090
5.790 МКД
Заштеда -40%
9.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""