Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 27076334-40
Šifra proizvođača: 27076334
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 47% Полиестер 37% Акрил 14% Памук 01% Лен 01%Вискоза Постава: 100% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096716-30
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074062-99
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37086706-20
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37096711-69
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37057707-45
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 200921_LL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 202622_YL
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА TRJ000184
22.990 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37076704-92
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6W3WJ0140000-B26
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37074772-20
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37085943-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L