ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 57026303-43
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Состав 93%Вискоза7%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67010001-08
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67934406-45
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077668-05
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67095917-05
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67970556-11
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
38
40
36
34
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67056712-70
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67010001-15
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
36
44
38
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67010001-99
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
38
36
34
40
44
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67934406-81
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67035930-99
2.690 МКД
Заштеда -10%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67046722-99
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67097664-37
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
string(0) ""
string(0) ""