Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
MANGO

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 67025985-50
Šifra proizvođača: 67025985
3.990 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 1.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 03% ЕЛАСТИН 32% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 3.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
3.990 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 1.400 МКД
Извести ме за попуст
2
1