Барај
%
×
Forever denim with replay
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001570
Isbn: YUAP12-5000-JTECELESTE
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DJ000529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000468
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60