Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0211048-002
4.790 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
 • 54
  60
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DJ000529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000468
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 2.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 2.590 МКД
Заштеда -35%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Цена 2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Цена 2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Цена 3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56