Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 6211048-003
11.990 МКД
7.199 МКД
7.199 МКД
Заштеда: 4.791 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001175
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000317
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000312
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60