Барај
%
×
through the colour lens - mango
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
MANGO

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 67050620-OR
Šifra proizvođača: 67050620

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАМКА: 95% БАКАР 05% ЦЕЛУЛОЗА ПРОПИОНАТ СТАКЛО: 100% ПОЛИКАРБОНАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД