Барај
%
×
through the colour lens - mango
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 214776_BK
1.290 МКД
1.290 МКД
903 МКД
Заштеда: 387 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАЧКИ: 20% ПРОПИОНСКА КИСЕЛИНА 80% БАКАР / РАМКИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100% ПОЛИКАРБОНАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
903 МКД
Заштеда: 387 МКД
Извести ме за попуст
2
1