Барај
%
×
through the colour lens - mango
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 197330_BN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав РАЧКИ: 20%БАКАР, 80%ПОЛИКАРБОНАТ / РАМКИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ / ЛЕЌИ: 100%ПОЛИКАРБОНАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД