Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
MANGO

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 37040153-OR
Šifra proizvođača: 37040153
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона Online Only FW
Состав РАМКА: 95% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 05% ПОЛИКАРБОНАТ СТАКЛО: 100% ПОЛИКАРБОНАТ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.267 МКД
Заштеда -15%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.267 МКД
Заштеда -15%
1.490 МКД