Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 213137_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 5% ЦИРКОНИУМ 95% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218470_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214625_KN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191459_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191531_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191405_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 156083_BK
490 МКД